Wyszukiwarka og這sze

Wakacje 2017. - Praca nad morzem, praca sezonowa, na wakacje. Najbardziej og這szeniowy serwis w Polsce! Znajdziesz tu mega du穎 og這sze o praci du膨 baz pracodawc闚. Nie wyje盥瘸j za granic, pracuj i wypoczywaj nad polskim morzem.

Z ch璚i podejmiemy wsp馧prac z Agencjami Pracy Tymczasowej by zwi瘯szy atrakcyjno嗆 og這sze w naszym serwisie, je瞠li chcesz nawi您a z nami wsp馧prac napisz na [email protected] mamy ciekaw ofert.

Recepcjonista/ka- praca sta豉 od zaraz!

Dodano:
22-09-2014 12:54
Kategoria:
Turystyka i hotelarstwo
Miejscowo嗆:
D德irzyno
Opis
O鈔odek Wypoczynkowo- Rehabilitacyjny w D德irzynie
poszukuje os鏏 do pracy na stanowisku:
Recepcjonista/ Recepcjonistka
Miejsce pracy: D德irzyno
Region: Zachodniopomorskie
Opis stanowiska:
- wykonywanie czynno軼i zwi您anych z bezpo鈔edni obs逝g go軼i hotelowych
- przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie go軼i
- naliczanie nale積o軼i oraz wystawianie dokument闚 sprzeda篡
- przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
- dba這嗆 o estetyk otoczenia i wysoki standard obs逝gi go軼i
Wymagania:
- znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- odpowiedzialno嗆, rzetelno嗆 i zorganizowanie
- umiej皻no嗆 nawi您ywania i podtrzymywania relacji z go嗆mi
- wysoka kultura osobista oraz mi豉 prezencja
- do鈍iadczenie na podobnym stanowisku b璠zie mile widziane

Oferujemy:
- prac na pe軟y etat w o鈔odku ca這rocznym
- prac w m這dym i ambitnym zespole
- mo磧iwo嗆 rozwoju i samorealizacji
- niezb璠ne narz璠zia do wykonywania pracy

Informacje dodatkowe:
Aplikacje prosimy przesy豉 na adres: [email protected] w temacie prosz wpisa „Recepcjonista”.
Informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami
Kontakt
Adres: [email protected]

Og這szenie nieaktualne

Kontakt

Nadawca:
Pauli...
Telefon:
94

Szczeg馧y

Rodzaj umowy:
ca造 etat
Wynagrodzenie:
do negocjacji