Wyszukiwarka ogłoszeń

Wakacje 2017. - Praca nad morzem, praca sezonowa, na wakacje. Najbardziej ogłoszeniowy serwis w Polsce! Znajdziesz tu mega dużo ogłoszeń o pracęi dużą bazę pracodawców. Nie wyjeżdżaj za granicę, pracuj i wypoczywaj nad polskim morzem.

Z chęcią podejmiemy współpracę z Agencjami Pracy Tymczasowej by zwiększyć atrakcyjność ogłoszeń w naszym serwisie, jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę napisz na [email protected] mamy ciekawą ofertę.

Uczeń Szkoły Gastronomicznej szuka pracy!!

Dodano:
11-04-2009 12:45
Kategoria:
Miejscowość:
Dziwnów
Witam, jestem uczniem II Klasy Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego. w tym roku kończę 2 klasę. W czerwcu idę na praktyki miesięczne na warsztaty szkolne. obecnie odbywam raz w tyg praktyki na kuchni także na warsztatach. jestem osobą pracowitą, lubiąca prace na kuchni, potrafię sie dogadywać z ludzmi. Obecnie jeżdżę na obsługę konsumenta do Aresztu w Buniewicach oraz uczęstrzam na różnego rodzaju obsługę w szkole (stypa, bankiety). Pracowałem już 4 sezony: Smarzalnia ryb, wędzarnia ryb oraz piekarnia. szukam pracy w okolicach Dziwnów - Rewal - kołobrzeg. Najlepiej z Zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Ogłoszenie nieaktualne

Kontakt

Nadawca:
Jaros...
E-mail:
...
Telefon:
781

Szczegóły

Rodzaj umowy:
umowa o dzieło
Wynagrodzenie:
od 2000 PLN do 3000 PLN